Hakkımızda

Özel Bilge Hastanesi 1999 yılında 53 yatak kapasiteli olarak kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren hastane bünyesinde hizmet veren Diyaliz Ünitemiz  2021 yılında müstakil bir merkez olarak yeni dört katlı binasında ÖZEL BİLGE DİYALİZ MERKEZİ olarak hizmet vermeye başlamıştır.İki (2) diyaliz salonu bulunan merkezimiz 18 +1 faal diyaliz makinesi ve on-line su arıtma sistemi ile kaliteyi ön planda tutan ,yeni ve modern yapısı ,deneyimli doktor kadrosu, eğitimli sağlık personeli ve diğer çalışanları ile Bosna cad. no:55/1 Adapazarı’nda  değerli halkımıza hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz

Konusunda uzman hekimlerce merkezimiz uluslar arası standartları hedefleyen güler yüzlü ve deneyimli kadrosu ile ; gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gelen hastalarına Güven,Sağlık ve Huzur içerisinde hizmet vermektedir. Hastalarımızı anlamak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak bizler için büyük önem arz etmektedir.

Vizyonumuz

Ülkemizde, ekibi, altyapısı ve sunduğu modern tedavi yöntemleriyle hastalarına uluslararası standartlarda diyaliz hizmeti veren, referans bir kuruluş olmaktır.

 

ANLAŞMALI KURUMLAR